Sarnia (7.x-1.7) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Search
sq: Kërko

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Input format
sq: Formati i input

en: Alternate text
sq: Teksti alternativ
