Sarnia (7.x-1.8) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: image
th: รูปภาพ

en: Manage fields
th: จัดการช่องรับข้อมูล

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Manage display
th: จัดการการแสดงผล
