Sarnia (7.x-1.9) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Alternate text
gu: વૈકલ્પિક લખાણ

en: Manage fields
gu: ક્ષેત્ર વ્યવસ્થાપન
