Sarnia (7.x-1.9) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Enable
is: Virkja

en: Enabled
is: Virkt

en: unknown
is: óþekkt

en: Download
is: Hala niður

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Number
is: Númer

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Image
is: Mynd

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Your changes have been saved.
is: Breytingarnar þínar hafa verið vistaðar.

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Input format
is: Inntakssnið

en: image
is: mynd

en: Bulk operations
is: Magnaðgerðir
