Sarnia (7.x-1.9) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Enabled
jv: Urip

en: Download
jv: Undhuh

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Number
jv: Angka

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Image
jv: Gambar

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Custom
jv: Kostum

en: Input format
jv: Format inputan

en: List type
jv: Daftar tipe

en: image
jv: gambar

en: Alternate text
jv: Teks alternatif

en: Manage fields
jv: Nata field

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Manage display
jv: Nata tampilan
