Sarnia (7.x-1.9) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Number
ug: سان

en: - None -
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Input format
ug: كىرگۈزۈش فورماتى

en: Plain
ug: ئاددى

en: image
ug: رەسىم

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش

en: Manage display
ug: كۆرسىتىش ئۇسۇلى
