Sarnia (7.x-1.17) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Enable
kk: Қосылған

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Download
kk: Жүктеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Number
kk: Саны

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Image
kk: Сурет

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Input format
kk: Еңгізу пішімі

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару
