Sasson (7.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: More
sr: Више

en: Categories
sr: Категорије

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Updated:
sr: Ажурирано:

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Main menu
sr: Главни мени
