Sasson (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: More
ta: மேலும்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Go to previous page
ta: முந்தைய பக்கத்திற்கு செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கத்திற்கு செல்

en: Help
ta: உதவி

en: Updated:
ta: இற்றைப்படுத்தப்பட்டது:
