Sasson (7.x-2.0-beta2) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Comments
af: Kommentaar

en: More
af: Meer

en: Categories
af: Kategorieë

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: up
af: op

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Updated:
af: Opgedateer:

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Breadcrumb separator
af: Krummelspoor separator

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Submitted by !username on !datetime.
af: Voorgelê deur !username op !datetime.

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
