Sasson (7.x-2.0-beta3) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Development
fi: Kehitys

en: Comments
fi: Kommentit

en: More
fi: Lisää

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: up
fi: ylös

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Number of columns
fi: Sarakkeiden määrä

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Updated:
fi: Syötteen kokonainen osoite.

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Overlay
fi: Päällys

en: Sidebars
fi: Sivupalkit

en: Featured
fi: Esitelty

en: Fonts
fi: Fontit

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Grid settings
fi: Ruudukkoasetukset

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Starterkit
fi: Aloituspaketti
