Sasson (7.x-2.0-beta4) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: up
th: ขึ้น

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Updated:
th: ถูกปรับปรุง:

en: General
th: ทั่วไป

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Grid
th: ตะแกรง

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
