Sasson (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Comments
gl: Comentarios

en: More
gl: Máis

en: Categories
gl: Categorías

en: None
gl: Ningún

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: up
gl: arriba

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Number of columns
gl: Número de columnas

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Updated:
gl: Actualizado:

en: General
gl: Xeral

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Grid
gl: Grella

en: Overlay
gl: Superposición

en: Featured
gl: Destacado

en: Fonts
gl: Fontes

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
