Sasson (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: Categories
lv: Kategorijas

en: None
lv: Nav

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: up
lv: augšup

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Updated:
lv: Labots:

en: General
lv: Galvenie

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Grid
lv: Režģis

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
