Sasson (7.x-2.10) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Development
am: ልማት

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Help
am: እርዳታ

en: RSS
am: አር ኤስ ኤስ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Theme configuration
am: የገጽታ ውቅረት

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
