Sasson (7.x-2.10) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Development
et: Arendus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Categories
et: Kategooriad

en: None
et: Puudub

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: up
et: üles

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: RSS
et: RSS vood

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Theme configuration
et: Kujundusmalli seadistamine

en: URL:
et: Internetiaadress:

en: Updated:
et: Uuendatud:

en: General
et: Üldine

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Grid
et: Ruudustik

en: Overlay
et: Ülekate

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Debugging
et: Silumine

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Submitted by !username on !datetime.
et: Sisestas !username, !datetime.

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
