Sasson (7.x-2.2) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Comments
el: Σχόλια

en: More
el: Περισσότερα

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: None
el: Κανένα

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: up
el: επάνω

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Number of columns
el: Αριθμός στηλών

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Theme configuration
el: Διευθέτηση θεματικής παραλλαγής

en: Updated:
el: Ενημερώθηκε:

en: General
el: Γενικά

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Overlay
el: Υπέρθεση

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Submitted by !username on !datetime.
el: Υποβλήθηκε από !username στις !datetime.

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
