Sasson (7.x-2.2) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: More
hu: Több

en: Categories
hu: Kategóriák

en: None
hu: Nincs

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: up
hu: fel

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Number of columns
hu: Oszlopok száma

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Theme configuration
hu: Sminkek beállítása

en: URL:
hu: Webcím:

en: Updated:
hu: Frissítve:

en: General
hu: Általános

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Breadcrumb separator
hu: Morzsák közti elválasztó jel

en: Hide the breadcrumb if the breadcrumb only contains the link to the front page.
hu: Rejtse el a morzsát, ha a morzsa csak egy hivatkozást tartalmaz a főoldalra.

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Grid
hu: Rács

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Overlay opacity
hu: Átfedés átlátszatlansága

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: Fonts
hu: Betűtípusok

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: During theme development, it can be very useful to continuously <a href="!link">rebuild the theme registry</a>. WARNING: this is a huge performance penalty and must be turned off on production websites.
hu: A smink fejlesztése során hasznos folyamatosan <a href="!link">újraépíteni a smink gyorsítótárat</a>. FIGYELMEZTETÉS: erős teljesítményromlást eredményez, éles webhelyen ki kell kapcsolni.

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Submitted by !username on !datetime.
hu: Beküldte !username – !datetime.

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Rebuild theme registry on every page request.
hu: Sminknyilvántartás ürítése minden oldallekéréskor.

en: Small width
hu: Kis szélesség

en: Medium width
hu: Közepes szélesség

en: Large width
hu: Nagy szélesség

en: SASS / SCSS settings
hu: SASS / SCSS beállítások

en: HTML5 IE support
hu: HTML5 IE támogatás

en: Prompt IE users to install Chrome Frame
hu: IE használók figyelmeztetése a Chrome Frame telepítésére
