Sasson (7.x-2.2) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: More
ka: მეტი

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: None
ka: არცერთი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: up
ka: ზემოთ

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Number of columns
ka: სვეტების რაოდენობა

en: Updated:
ka: განახლებულია:

en: General
ka: ზოგადი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება
