Sasson (7.x-2.2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki
