Sasson (7.x-2.5) - en to bo translation catalogue (34 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: None
bo: མེད།

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: up
bo: ཡར

en: Go to parent page
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་ངོས་སུ་འགྲོ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Number of columns
bo: བསྟར་བའི་གྲངས

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: URL:
bo: དྲ་གནས།

en: Updated:
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ།

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: Overlay opacity
bo: ནང་གསལ་མ་ཡིན་པའི་ཚད་རྩེག་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: Debugging
bo: གནོད་སྐྱོན་སེལ་བ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ
