Sasson (7.x-2.5) - en to km translation catalogue (31 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: More
km: បន្ថែម

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: up
km: ​ឡើង​លើ

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Theme configuration
km: ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ស្បែក

en: URL:
km: URL ៖

en: Updated:
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ៖

en: General
km: ទូទៅ​

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Submitted by !username on !datetime.
km: បាន​ដាក់​ស្នើដោយ​​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime ។

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
