Sasson (7.x-2.5) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Development
oc: Desvolopament

en: Comments
oc: Comentaris

en: More
oc: Mai

en: Categories
oc: Categorias

en: None
oc: Pas cap

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: up
oc: naut

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Number of columns
oc: Nombre de colomnas

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Theme configuration
oc: Configuracion del tèma

en: URL:
oc: URL  :

en: Updated:
oc: Mes a jorn  :

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Grid
oc: Grasilha

en: Featured
oc: Distintiu

en: Fonts
oc: Poliças

en: Debugging
oc: Desbugatge

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
