Sasson (7.x-2.5) - en to vi translation catalogue (34 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Development
vi: Phát triển

en: Comments
vi: Bình luận

en: More
vi: Thêm

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: None
vi: Không có

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: up
vi: lên

en: Go to parent page
vi: Đến trang cha

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Number of columns
vi: Số cột

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Theme configuration
vi: Cấu hình giao diện

en: Updated:
vi: Đã cập nhật:

en: General
vi: Tổng quát

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Grid
vi: Lưới

en: Featured
vi: Tính năng

en: Fonts
vi: Phông chữ

en: Debugging
vi: Gỡ lỗi

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Font name
vi: Tên phông chữ

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Grid settings
vi: Thiết lập lưới

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
