Sasson (7.x-2.6) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Development
eu: Garapena

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: More
eu: Gehiago

en: Categories
eu: Kategoriak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: up
eu: gora

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Number of columns
eu: Zutaberen zenbakia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Updated:
eu: Eguneratua:

en: General
eu: Orokorra

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: Grid
eu: Sareta

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Content bottom
eu: Beheko edukia

en: Fonts
eu: Letra-tipoa

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
