Sasson (7.x-2.6) - en to ja translation catalogue (38 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Development
ja: 開発

en: Comments
ja: コメント

en: More
ja: 続き

en: Categories
ja: カテゴリー

en: None
ja: なし

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: up
ja: 上

en: Go to parent page
ja: 親ページへ移動

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Number of columns
ja: カラム数

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Theme configuration
ja: テーマの設定

en: Updated:
ja: 更新:

en: General
ja: 全般

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Breadcrumb separator
ja: パンくずリストの分離

en: Content top
ja: トップコンテンツ

en: Grid
ja: グリッド

en: Overlay
ja: オーバーレイ

en: Overlay opacity
ja: オーバーレイの不透明度

en: Featured
ja: 主な

en: Content bottom
ja: ボットムコンテンツ

en: Debugging
ja: デバッグ処理

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Submitted by !username on !datetime.
ja: 投稿者：!username 日時：@datetime

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
