Sasson (7.x-2.6) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Development
mg: Fivoarana

en: Comments
mg: Heviteny

en: More
mg: Tohiny

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Submitted by !username on !datetime.
mg: Nampidirin'i !username ny @datetime

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
