Sasson (7.x-2.7) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: up
kn: ಮೇಲೆ

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Fonts
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿಗಳು

en: Debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆ

en: Font name
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಹೆಸರು

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
