Sasson (7.x-2.7) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Comments
pt: Comentários

en: More
pt: Mais

en: None
pt: Nenhum

en: Go to previous page
pt: Regressar à página anterior.

en: Go to parent page
pt: Ir para página pai

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: Help
pt: Ajuda

en: Number of columns
pt: Número de colunas

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: General
pt: Geral

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: Grid
pt: Grelha

en: Debugging
pt: Depuração

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários

en: Breadcrumbs
pt: Navegação estruturada

en: Page bottom
pt: Rodapé da página

en: Highlighted
pt: Destacado
