Sasson (7.x-2.8) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Development
kk: Дамыту

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Categories
kk: Категория

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: up
kk: жоғарыға

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Theme configuration
kk: Теңшелімнің тақырыбы

en: Updated:
kk: Жанартылған:

en: General
kk: Басты

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
