Sasson (7.x-2.8) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: More
mr: अधिक

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: None
mr: काहीच नाही

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: up
mr: वर

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: General
mr: साधारण

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या
