Sasson (7.x-2.8) - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Development
sv: Utveckling

en: Comments
sv: Kommentarer

en: More
sv: Mer

en: Categories
sv: Kategorier

en: None
sv: Ingen

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: up
sv: upp

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Number of columns
sv: Antal kolumner

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Theme configuration
sv: Konfiguration av tema

en: Updated:
sv: Uppdaterad:

en: General
sv: Allmän

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Grid
sv: Rutnät

en: Overlay
sv: Lager

en: Featured
sv: Framhävd

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: Fonts
sv: Fonter

en: Debugging
sv: Felsökning

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Submitted by !username on !datetime.
sv: Inlagt av !username !datetime.

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Set the first breakpoint in which the layout will adapt, this should probably be your max page width
sv: Ställ in den första brytpunkten där layouten kommer att anpassas. Det här skall förmodligen vara din största sidbredd

en: Set the second breakpoint in which the layout will adapt
sv: Ställ in den andra brytpunkten där layouten kommer att anpassas

en: Set the third breakpoint in which the layout will adapt
sv: Ställ in den tredje brytpunkten där layouten kommer att anpassas

en: Set the first breakpoint in which the layout will adapt
sv: Ställ in den första brytpunkten där layouten kommer att anpassas

en: Set the third breakpoint in which the layout will adapt, this should probably be your max page width
sv: Ställ in den tredje brytpunkten där layouten kommer att anpassas. Det här skall förmodligen vara din största sidbredd
