Sasson (7.x-2.9) - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Development
ar: التطوير

en: Comments
ar: التعليقات

en: More
ar: المزيد

en: Categories
ar: التصنيفات

en: None
ar: لا شيء

en: ‹
ar: ▸

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: up
ar: فوق

en: Go to parent page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأم

en:  ›
ar:  ◂

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Number of columns
ar: عدد الأعمدة

en: RSS
ar: آر.إس.إس

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Theme configuration
ar: ضبط السمة

en: URL:
ar: المسار:

en: Updated:
ar: آخر تحديث:

en: General
ar: عام

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Grid
ar: شبكة

en: Overlay
ar: الطبقة

en: Featured
ar: متميز

en: Debugging
ar: تصحيح الأخطاء

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Submitted by !username on !datetime.
ar: نشره !username يوم @datetime.

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
