Sasson (7.x-3.0-beta1) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Development
da: Udvikling

en: Comments
da: Kommentarer

en: More
da: Mere

en: Categories
da: Kategorier

en: None
da: Ingen

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: up
da: op

en: Go to parent page
da: Gå til overordnet side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Help
da: Hjælp

en: Modules
da: Moduler

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Theme configuration
da: Temaindstillinger

en: Updated:
da: Opdateret:

en: General
da: Generelt

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Breadcrumb separator
da: Adskillelse mellem brødkrummer

en: Content top
da: Indhold top

en: Grid
da: Gitter

en: Overlay
da: Overlejring

en: Overlay opacity
da: Gennemsigtighed af overlejring

en: Featured
da: Anbefalet

en: Content bottom
da: Indhold bund

en: Fonts
da: Skrifttyper

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Submitted by !username on !datetime.
da: Indsendt af !username den !datetime.

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar second
da: Anden sidebar
