Sasson (7.x-3.0-beta1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: More
si: තව

en: Help
si: සහාය

en: Modules
si: මොඩියුල
