Sauce (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: Submit
af: Stuur

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Version
af: Weergawe

en: Edit
af: Wysig

en: Back
af: Terug

en: Configure
af: Verstel

en: Available updates
af: Beskikbare opdaterings

en: Manual update check
af: Kontroleer status handmatig

en: Check manually
af: Kontroleer handmatig

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Apply
af: Pas toe

en: Blocks
af: Blokke

en: Last checked: @time ago
af: Laas gekontroleer: @time gelede

en: Last checked: never
af: Laas gekontroleer: nog nooit nie
