Sauce (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Submit
am: አስገባ

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: Administration pages
am: ገፆችን ያስተዳድሩ

en: Next steps
am: ቀጣይ ሂደቶች
