Sauce (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: Submit
be: Захаваць

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Back
be: Назад

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: Available updates
be: Даступныя абнаўленні

en: Manual update check
be: Праверыць абнаўленне ўручную

en: Check manually
be: Праверыць уручную

en: Configuration
be: Налады

en: Install
be: Усталяваць

en: Set default
be: Усталяваць прадвызначаныя

en: Apply
be: Ужыць

en: Blocks
be: Блокі

en: Restore
be: Аднавіць

en: Finish
be: Скончана

en: Administration pages
be: Адміністрацыйныя старонкі

en: Last checked: @time ago
be: Апошняя праверка: @time таму

en: Last checked: never
be: Апошняя праверка: ніколі

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
be: Немагчыма стварыць %directory дзякуючы наступным чынам: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
be: Немагчыма знайсці праект Drupal па  %url.

en: Provided archive contains no files.
be: У архіве няма файлаў.

en: %project is already installed.
be: %project ужо ўсталяваны.

en: Next steps
be: Наступныя крокі
