Sauce (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Submit
ca: Envia

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Version
ca: Versió

en: Edit
ca: Edita

en: Back
ca: Enrere

en: Configure
ca: Configura

en: Available updates
ca: Actualitzacions disponibles

en: Manual update check
ca: Comprova les actualitzacions manualment

en: Check manually
ca: Comprova manualment

en: Configuration
ca: Configuració

en: Backups
ca: Còpies de seguretat

en: Install
ca: Instal·la

en: Set default
ca: Estableix com a predeterminat

en: Run
ca: Executa

en: Apply
ca: Aplica

en: Blocks
ca: Blocs

en: Restore
ca: Restaura

en: Finish
ca: Acaba

en: Administration pages
ca: Pàgines d'administració

en: Last checked: @time ago
ca: Última comprovació: fa @time

en: Last checked: never
ca: Última comprovació: mai

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
ca: No s'ha pogut crear %directory a causa del següent: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
ca: No es pot recuperar el projecte del Drupal des de %url.

en: Provided archive contains no files.
ca: El fitxer comprimit proporcionat no conté fitxers.

en: %project is already installed.
ca: %project ja està instal·lat.

en: Next steps
ca: Següents passos
