Sauce (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Next
cs: Další

en: Submit
cs: Odeslat

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Version
cs: Verze

en: Edit
cs: Upravit

en: Back
cs: Zpět

en: Configure
cs: Nastavení

en: Available updates
cs: Dostupné aktualizace

en: Manual update check
cs: Ruční kontrola aktualizací

en: Check manually
cs: Zjistit ručně

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Install
cs: Instalovat

en: Set default
cs: Nastavit jako výchozí

en: Apply
cs: Použít

en: Blocks
cs: Bloky

en: Restore
cs: Obnova

en: Package ID
cs: ID balíku

en: Administration pages
cs: Stránky administrace

en: Last checked: @time ago
cs: Poslední kontrola: @time zpět

en: Last checked: never
cs: Poslední kontrola: nikdy

en: Go to list
cs: Přejít na seznam

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
cs: Nebylo možné vytvořit složku %directory kvůli: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
cs: Není možné získat projekt Drupal z adresy %url.

en: Provided archive contains no files.
cs: Poskytnutý archiv neobsahuje žádné soubory.

en: %project is already installed.
cs: %project je již nainstalován.

en: Next steps
cs: Další kroky
