Sauce (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Next
el: Επόμενο

en: Submit
el: Υποβολή

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Version
el: Έκδοση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Back
el: Πίσω

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Available updates
el: Διαθέσιμες ενημερώσεις

en: Manual update check
el: Χειροκίνητος έλεγχος για ενημερώσεις

en: Check manually
el: Χειροκίνητος έλεγχος

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Install
el: Εγκατάσταση

en: Set default
el: Καθορισμός προεπιλογής

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Package ID
el: ID πακέτου

en: Administration pages
el: Σελίδες διαχείρισης

en: Last checked: @time ago
el: Τελευταίος έλεγχος: πριν @time

en: Last checked: never
el: Τελευταίος έλεγχος: ποτέ

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
el: Αδύνατη η δημιουργία του φακέλου %directory για τον παρακάτω λόγο: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
el: Δεν είναι δυνατή η ανάκτηση του έργου Drupal από το %url.

en: Provided archive contains no files.
el: To αρχειοθετημένο αρχείο που δόθηκε δεν περιέχει αρχεία.

en: %project is already installed.
el: Το %project είναι ήδη εγκατεστημένο.

en: Next steps
el: Επόμενα βήματα
