Sauce (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Submit
gl: Enviar

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: Back
gl: Voltar

en: Configure
gl: Configurar

en: Available updates
gl: Actualizacións dispoñibles

en: Manual update check
gl: Comprobación manual das actualizacións

en: Check manually
gl: Comprobar manualmente

en: Configuration
gl: Configuración

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: Install
gl: Instalar

en: Set default
gl: Establecer como predefinido

en: Apply
gl: Aplicar

en: Blocks
gl: Bloques

en: Restore
gl: Restaurar

en: Package ID
gl: Papel

en: Administration pages
gl: Páxinas de administración

en: Last checked: @time ago
gl: Última comprobación: fai @time

en: Last checked: never
gl: Última comprobación: nunca

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
gl: Non se puido crear %directory debido a: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
gl: Non se pode recuperar un proxecto de Drupal de %url.

en: Provided archive contains no files.
gl: O arquivo proporcionado non contén documentos.

en: %project is already installed.
gl: %project xa está instalado.

en: Next steps
gl: Seguintes pasos
