Sauce (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Next
hr: Sljedeći

en: Submit
hr: Pošalji

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Version
hr: Inačica

en: Edit
hr: Uredi

en: Back
hr: Natrag

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Available updates
hr: Dostupne nadogradnje

en: Manual update check
hr: Ručna provjera nadogradnji

en: Check manually
hr: Provjeri ručno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Install
hr: Instaliraj

en: Set default
hr: Postavi kao zadano

en: Apply
hr: Primjeni

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Administration pages
hr: Stranice administracije

en: Last checked: @time ago
hr: Zadnja provjera: prije @time

en: Last checked: never
hr: Zadnja provjera: nikad

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
hr: Nije moguće stvoriti direktorij %directory zbog sljedećeg: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
hr: Nije bilo moguće dohvatiti Drupal projekt s %url.

en: Provided archive contains no files.
hr: Predmetna arhiva ne sadrži datoteke.

en: %project is already installed.
hr: %project je već instaliran.

en: Next steps
hr: Sljedeći koraci
