Sauce (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Available updates
ka: შესაძლებელი განახლებები

en: Manual update check
ka: განახლებების ხელით შემოწმება

en: Check manually
ka: ხელით შემოწმება

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Install
ka: დაყენება

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Administration pages
ka: ადმინისტრირების გვერდები

en: Next steps
ka: შემდეგი საფეხურები
