Sauce (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Install
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸು

en: Run
kn: ಚಲಾಯಿಸು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Finish
kn: ಮುಗಿಸು
