Sauce (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Version
lt: Versija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Back
lt: Atgal

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Available updates
lt: Prieinami atnaujinimai

en: Manual update check
lt: Rankinis atnaujinimų tikrinimas

en: Check manually
lt: Tikrinti rankiniu būdu

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Install
lt: Įdiegti

en: Set default
lt: Nustatyti numatytuoju

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Blocks
lt: Blokai

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Package ID
lt: Pakuotės ID

en: Administration pages
lt: Administravimo puslapiai

en: Last checked: @time ago
lt: Paskutinį kartą tikrinta: prieš @time

en: Last checked: never
lt: Paskutinį kartą tikrinta: niekada

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
lt: Nepavyko sukurti  %directory dėl: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
lt: Negalima gauti Drupal projekto iš %url.

en: Provided archive contains no files.
lt: Pateiktas archyvas neturi failų.

en: %project is already installed.
lt: %project jau įdiegtas.

en: Next steps
lt: Kiti žingsniai
