Sauce (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Submit
mg: Manaiky

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Administration pages
mg: Pejy fiandraiketana

en: Next steps
mg: Dingana manaraka
