Sauce (7.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (27 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Next
no: Neste

en: Submit
no: Send

en: List
no: Liste

en: Version
no: Versjon

en: Edit
no: Rediger

en: Back
no: Tilbake

en: Configure
no: Konfigurer

en: Available updates
no: Tilgjengelige oppdateringer

en: Manual update check
no: Manuelt sjekk for oppdateringer

en: Check manually
no: Sjekk manuelt

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Theme Settings
no: Innstillinger for utseendemal

en: Install
no: Installer

en: Set default
no: Sett standard

en: Apply
no: Bruk

en: Blocks
no: Blokker

en: Restore
no: Gjenopprett

en: Finish
no: Avslutt

en: Administration pages
no: Administrasjonssider

en: Last checked: @time ago
no: Sist sjekket for @time siden

en: Last checked: never
no: Sist sjekket: aldri

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
no: Kunne ikke opprette %directory av følgende grunn: %reason

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
no: Klarte ikke hente Drupal-prosjekt fra %url.

en: Provided archive contains no files.
no: Det oppgitte arkivet inneholder ingen filer.

en: %project is already installed.
no: %project er allerede installert.

en: Next steps
no: Neste trinn
