Sauce (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Next steps
si: මීලග පියවර
