Sauce (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Submit
sl: Pošlji

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Edit
sl: Uredi

en: Configure
sl: Nastavi

en: Available updates
sl: Razpoložljive posodobitve

en: Manual update check
sl: Ročno preverjanje posodobitev

en: Check manually
sl: Ročno preveri

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Theme Settings
sl: Nastavitve teme

en: Set default
sl: Nastavi prevzeto

en: Blocks
sl: Bloki

en: Administration pages
sl: Administrativne strani

en: Last checked: never
sl: Zadnjič preverjeno: nikoli
